پروکسی
 

 

بازدید کننده عزیز

وب پروکسی سایت نوفیلتر به شما این امکان را میدهد تا بدون دقدقه از فیلترینگ در اینترنت گردش کنید. متأسفانه به علت اجتناب از فیلتر شدن، نمیتوانیم آدرس پروکسی را در اختیار عموم قرار دهیم. در حال حاضر اجازه دسترسی به پروکسی به دو گروه زیر داده میشود. چنانچه شما عضو یکی از این گروه‌ها هستید لطفاً از طریق لینکی که برایتان ایمیل شده به پروکسی دسترسی پیدا کنید.

1. مجوز دائمی برای همکاران: دوستانی که با ما در تهیه مقالات بخش آموزشی سایت همکاری میکنند می‌توانند در طی دوره همکاریشان به رایگان از فیلترشکن سایت استفاده کنند. برای اطلاع از نحوه همکاری با ما به قسمت دعوت به همکاری مراجعه فرمایید.

2. مجوز ماهیانه برای اعضای فعال انجمن: هر ماه به یکی از اعضای انجمن که بیشترین فعالیت مفید را در انجمن نوفیلتر داشته باشد، برای مدت یک ماه مجوز استفاده از پروکسی داده میشود. ثبت‌نام در قسمت انجمن سایت برای عموم آزاد است و شما میتوانید در آنجا سوالها و مشکلات خود را در مورد فیلترینگ با نویسندگان سایت و دیگر کاربران در میان بگذارید. برای ورود به انجمن اینجا کلیک کنید.

چنانچه شما عضو هیچکدام از دو گروه فوق‌الذکر نیستید و نیاز  مبرم و فوری برای عبور از فیلتر دارید، مقاله روشهای فوری فرار از فیلتر را بخوانید.

 

 
     
مقالات آموزشی
از اینجا بخوانید
آشنایی با فیلترینگ
 
سایر قسمتها
 
ارتباط با ما
 

 
Web  No-filter.com