صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 157

موضوع: JAP بهترين فيلتر شكن كه هر سايتي جلوش لنگ ميندازه

عضو برجسته انجمن zizu آواتار ها

پیش فرض JAP بهترين فيلتر شكن كه هر سايتي جلوش لنگ ميندازه

با سلام خدمت دوستان عزيز. خيلي ها شايد نرم افزار JAP رو بشناسيد. به نظر من اين نرم افزار بهترين نرم افزار فيلتر شكن حال حاضر هستش. من شخصا خيلي از اين نرم افزارها رو استفاده كردم ولي خداييش اين يه چيز ديگه هستش. يه دليل واسه اثبات حرفم ميارم تا بدونيد.
    چندتا سايت رو ميشناسم كه عمرا با هيچ نوع فيلتر شكني باز نميشن كه البته از ذكر اون سايتها خودداري ميكنم. ولي اين نرم افزار اونها رو به راحتي و در عرض سه سوت باز ميكنه واقعا معركه است. اينا رو گفتم تا اگه احيانا كسي خواست كمكش كنم.
    سايت دانلود اين نرم افزار شديدا و بدجور فيلتره كه باز كردن اون هم كار حضرت فيله. خوب اگه ديدم كه دوستان علاقه نشون دادن ميتونم راه چاره اون رو براتون بگم. دانلود اين نرم افزار يه كم سخته البته واسه اونا كه اينترنت پر سرعت ندارن چون حجم 17 مگابايت هستش. خوب منتظرتون هستم. موفق باشيد.(مطالب ذكر شده صرفا نظري در رابطه با بهترين نرم افزار فيلتر شكن بود نه چيز ديگه. تا ببينيم بعدا چي پيش مياد)

2. تعداد 23 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو عادی انجمن king-ale آواتار ها

سلام

نیکی و پرسش عزیز من؟

اگه برات امکان داره بذارش بقیه هم استفاده کنن.

مرسی

4. تعداد 5 کاربر زیر از king-ale بخاطر این پست تشکر کرده اند:

پیش فرض تذكر دوباره

سلام دوست من گفتم كه فعلا در حد نظر بود. اولا برام سخته كه بخوام 17 مگ رو آپلود كنم. دوما منتظرم ببينم استقبال چطوره شايد خيلي ها ازش استفاده ميكنن. واسه همين فعلا خودم رو به زحمت نميندازم شرمنده.
    شايد هم بگردم يه لينك سالم واسه دانلودش پيدا كنم. اونوقت دو دستي تقديم بر و بچ ميكنم.موفق باشيد.منتظرتون هستم.

6. تعداد 4 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

سلام مجدد. عزيزان يه لينك سالم براي دانلود پيدا كردم كه اميدوارم به دردتون بخوره. اما چندتا نكته رو بايد بگم . اولا توي صدر تايپك گفتم كه لينك اصلي سايت اين نرم افزار شديد فيلتر شده و اگر هم بتوني بري داخلش نميشه فهميد از كجاش بايد دانلود كرد. پس بايد از فيلتر شكن قوي استفاده كنيد. دوما با دانلود خود ويندوز بايد نرم افزار رو دانلود كني يا با نرم افزار Orbit . پس اين نرم افزار اصلا با امثال دانلود اكليتور دانلود نميشه چون يوزر و پسورد ميخواد واسه دانلود. براي استفاده از دانلود ويندوز بايد نرم افزار دانلودتون رو غير فعال كنيد. لينك رو براتون ميزارم اميدوارم كه بدون هيچ مشكلي دانلود كنيد. اگه سئوالي چيزي بود بازم در خدمتم. موفق باشيد.

http://anon.inf.tu-dresden.de/win/jap_all/japsetup.exe

8. تعداد 6 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

بازم سلام. گفتم يه موقع سئوالات رفقا زياد نشه . شايد برخي از دوستان فيلتر شكن نداشته باشن. چون در طول مدت دانلود بايد فيلتر شكن فعال باشه. يه جا توي همين تايپك ها يكي از دوستان به نام dragonball دو تا پروكسي معرفي كردن كه براتون ميزارم. اونا كه ندارن از اين دو پروكسي استفاده كنند. لينك بالا رو كه توي پست قبل گذاشتم(لينك دانلود)رو توي قسمت آدرس اين دو سايت در وسط هستش قرار ميديد بعد روي GO كليك كنيد. توصيه ميكنم حتما از نرم افزار Orbit استفاده بكنيد نه براي اين دانلود اين نرم افزار بلكه واسه دانلود همه چي. موفق باشيد.

http://www.9tun.info
    http://www.hideandrun.info

10. تعداد 2 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

بازم سلام. گفتم ديگه بچه ها سئوالات تكراري نپرسن. شايد بعضي ها فيلتر شكن نداشته باشن واسه دانلود اين نرم افزار. يه جا توي همين تايپك هاي انجمن يكي از دوستان به نام dragonball دو تا سايت پروكسي گذاشته بود كه خودم امتحانشون كردم دانلود جواب ميده. توي هر دو سايت قسمت وسط يه كادر واسه وارد كردن لينك هست بعد از كپي لينك توي كادر روي دكمه GO كليك كنيد. در طول مدت دانلود بايد فيلتر شكن فعال باشه پس سايت رو نبنديد و اگر از فيلتر شكن ديگه اي استفاده ميكنيد بايد تا پايان دانلود فعال باشه. توصيه ميكنم از نرم افزار Orbit استفاده بكنيد. چه براي دانلود اين فايل چه فايلها ديگه. موفق باشيد.

http://www.9tun.info
    http://www.hideandrun.info

12. کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده:

عزيزان هر وقت دانلود كرديد و نتونستيد چطور ازش استفاده كنيد بگيد تا كل مراحلش رو توي يه فايل براتون بزارم البته منظورم اموزش كار با نرم افزار هستش . موفق باشيد يه كم زرنگ باشيد نيازي به كمك نيست. پيش به سوي اينترنت نه فيلترنت

عضو عادی انجمن GreenVote آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zizu نمایش پست ها
    عزيزان هر وقت دانلود كرديد و نتونستيد چطور ازش استفاده كنيد بگيد تا كل مراحلش رو توي يه فايل براتون بزارم البته منظورم اموزش كار با نرم افزار هستش . موفق باشيد يه كم زرنگ باشيد نيازي به كمك نيست. پيش به سوي اينترنت نه فيلترنت
    ضمن تشکر از شما، من برنامه رو دانلود کردم،می خواستم خواهش کنم راهنمای استفاده از این نرم افزار رو قرار بدید

سلام دوست عزيز. بروي چشم آموزش كارش رو هم ميگم.

آموزش فعال كردن برنامه:
    1. اول از همه از هر مرورگري كه استفاده ميكنيد بايد يه دستكاري داخلشون بكنيد. من چون خودم از اينترنت اكسپلورر استفاده ميكنم. اون رو توضيح ميدم مابقي هم مثل اونهاست و بايد پيدا كنيد.

2. قبل از فعال كردن برنامه يه پنجره اينترنت اكسپلورر رو باز كنيد. بعد به منوي TOOLS بريد. از اين منوي Internet Option رو انتخاب كنيد. در قسمت Connection روي Settings كليك كنيد. در اين قسمت تيك كنار USE a Proxy..... رو بزنيد. در قسمت Adress اين رو تايپ كنيد.(127.0.0.1)البته به جاي كاماها نقطه هست مال ما نزد. بعد در قسمت Port اين رو تايپ كنيد.(4001)بعد OK را بزنيد.

3. بعد از زدن OK توي همون قسمت Connections زير Settings يه گزينه ديگه فعال هست به اسم LAN Settings . روي اون كليك كنيد. توي پنجره اي كه باز ميشود باز هم مثل قسمت قبل در قسمت آدرس و پورت همون اعداد قبلي رو وارد كنيد.حالا تمام پنجره ها رو OK كنيد و تمام.

4. حالا ميريم سراغ برنامه فيلتر شكن. روي آيكون برنامه از توي قسمت Start>Program>JAP>JAP برنامه رو باز كنيد. يه كادر هست كه روي قالب برنامه به نام Anonymity كه دو گزينه On و Off داره. گزينه رو روي On قرار بديد. در پايين قسمت برنامه يه دكمه به نام Assistant هست . روي اون كليك كنيد. يه پنجره باز ميشه به نام Installetion Assistant. توي اين پنجره اول نوع زبان برنامه انتخاب ميشه. روي English تنظيم كنيد بعد Next كنيد.

5.در پنجره بعدي دو گزينه هست. كه نوع نمايش كادر برنامه رو تنظيم ميكنه. به نام Simplifild View و Extended View. گزينه اول يا دوم فرقي نميكنه يكي رو انتخاب كنيد. بعد Next كنيد. در پنجره بعد سه گزينه آبي رنگ هست كه نوع مرورگرتون رو نشون ميده . اين قسمت براي توضيحات نحوه تنظيم آدرس و پورت هستش كه توي قسمت اول براتون توضيح دادم. توي تمام مرورگرها هموني هست كه گفتم هيچ فرقي نميكنه همه ادرس و پورتشون يكيه. ولي جاي تنظيمات پروكسي توي هر مرورگري جابه جا هست. كه خودتون پيدا كنيد. توي اين پنجره هم Next كنيد. در پنجره بعد چهار گزينه هست. شما روي گزينه چهارم كه سبز رنگ است تيكش رو فعال كنيد و Next كنيد. در پنجره بعد هم باز چهار تا گزينه هست. تيك گزينه چهارم رو كه سبز رنگ است زده و باز Next كنيد. در پنجره آخر Finish رو كليك كنيد.

6. بعد از انجام اين مراحل به صفحه اصلي نرم افزار بر ميگرديد. يه كادر هست كه غير فعاله. گوشه سمت راست كادر عكس يه تن و سر آدم هست كه سياهه. و يه كره كه در سمت چپ كادر هستش . بعد از انجام اين مراحل اون ادمك به رنگ سبز در مياد و معلوم ميشه كه فعال هست. بعد از سبز شدن آدمك برنامه رو Minimize كنيد تا به پايين كنار ساعت بره و به وب گردي بپردازيد.

اگه سئوالي بود بازم بگيد در خدمتون هستم. موفق باشيد.

16. تعداد 7 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن NiNiBaN_8008 آواتار ها

دوست عزیز ممنون بابت برنامه .

این تا چند روز پیش برام کار می کرد اما الان دیگه Waiting Server که اولش میاد و سرور ها رو جستجو می کنه میاد ولی وصل نمیشه به سرور !!

آیا مشکلی به وجود اومده یا برای شما کار می کنه >؟

عضو عادی انجمن mohammad_d آواتار ها

از راهنمایی شما متشکرم من تمام این مراحل را دنبال کردم و ادمک هم سبز میشه ولی سایتهای فیلتر را باز نمکنه و تو قسمت سرویس جلوی گزینه اپراتور علامت اخطار زردرنگی وجود داره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

19. کاربر زیر از mohammad_d بخاطر این پست تشکر کرده:

نقل قول نوشته اصلی توسط NiNiBaN_8008 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون بابت برنامه .

این تا چند روز پیش برام کار می کرد اما الان دیگه Waiting Server که اولش میاد و سرور ها رو جستجو می کنه میاد ولی وصل نمیشه به سرور !!

آیا مشکلی به وجود اومده یا برای شما کار می کنه >؟
    سلام دوست عزيز. بله ار من كار ميكنه. ببينيد طرز كار اين برنامه اينه كه ip شما رو مرتبا عوض ميكنه. سرور اصلي كه اين برنامه بيشتر از همه پشتيباني ميكنه مال كشور آلمان هستش. امريكا استراليا انگليس و چندتا كشور ديگه هم در رتبه هاي بعدي قرار دارن شما ميتونيد به طور دستي كشور مورد نظر رو انتخاب كنيد. وقتي وصل بشه ديگه كار تعويض رو خودش انجام ميده. راهنمايي ميكنم ميگم از كجا اين كار رو انجام بديد.

در صفحه اصلي برنامه يه منوي كشويي هست كه سمت چپ اون نوشته Service . تيك اون رو باز كنيد به چهار گزينه بر ميخوريد. گزينه اول رو كه خودش هم چندتا زير گروه داره رو به نام All Service رو انتخاب كنيد. كه شامل دوازده گزينه هستش. پيشنهاد ميكنم از دو گزينه Dresden و SpeedPartner_ULD استفاده كنيد. البته اگر اولي نشد حتما دومي جواب ميده. اين رو امتحان كنيد حتما جواب ميگيريد.

21. تعداد 3 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_d نمایش پست ها
    از راهنمایی شما متشکرم من تمام این مراحل را دنبال کردم و ادمک هم سبز میشه ولی سایتهای فیلتر را باز نمکنه و تو قسمت سرویس جلوی گزینه اپراتور علامت اخطار زردرنگی وجود داره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    با سلام خدمت شما دوست عزيز و گرامي. اگر ادمك سبز ميشه پس دليل بر اينه كه برنامه شما كار ميكنه. اما دليل اينكه مثلث اخطار ظاهر ميشه اينه كه سرور كشوري كه برنامه شما رو به اونجا وصل كرده ip شما رو نميشناسه. اين ميتونه چند دليل داشته باشه.

1. شما نبايد به طور همزمان از چند فيلتر شكن استفاده كنيد. فقط و فقط بايد اين نرم افزار كار كنه چون كار كردن با چند فيلتر شكن به طور همزمان باعث اختلال در تعويض اي پي ميشه.
    2. از برنامه هاي مخفي كردن اي پي و تعويض اي پي به هيچ وجه استفاده نكنيد چون خود اين برنامه علاوه بر مخفي كردن اي پي هر چند ثانيه يك بار اون رو عوض ميكنه واسه همين هيچ موقع هيچ كس نميتونه رد شما رو بگيره. پس از اين نرم افزارهاي مخفي كردن و تعويض اي پي استفاده نكنيد چون بازم باعث اختلال در تعويض اي پي سرور ميشه.

3. اگر از اين موارد بود حتما اصلاح كنيد جواب ميگيرد چون من خودم امتحان كردم در صورتي كه يكي از دو مورد بالا اتفاق بيوفته برنامه اينطور ميشه. اگر اين دو مورد نبود به توصيه هايي كه به دوست عزيزمون در بالا گفتم توجه كنيد. ميتونيد سرور ها رو به طور دستي تغيير بديد. از هر چهار منو غير از All Service ميتونيد استفاده كنيد و گزينه Dresden رو انتخاب كنيد.

4. اگر اين ها رو هم انجام داديد و جواب نگرفتيد. به تنظيمان Internet Option بريد و در منوي onnection در گزينه LAN Seetings تيك كنار Use a Proxy رو برداريد تا غير فعال شود. يعني فقط قسمت اول كه گفتم فعال باشد.(يكي تنظيمات Seetings بود يكي تنظيمات LAN Settings). اينا رو امتحان كنيد حتما جواب ميگيريد. البته اين رو هم بگم گاهي به خاطر اختلالات سرور بايد كلا برنامه رو ببنديد. و از اينترنت به طور كل خارج بشيد. بعد از اتصال مجدد به اينترنت دوباره برنامه رو تست كنيد. موفق باشيد.

23. تعداد 3 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن NiNiBaN_8008 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zizu نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. بله ار من كار ميكنه. ببينيد طرز كار اين برنامه اينه كه ip شما رو مرتبا عوض ميكنه. سرور اصلي كه اين برنامه بيشتر از همه پشتيباني ميكنه مال كشور آلمان هستش. امريكا استراليا انگليس و چندتا كشور ديگه هم در رتبه هاي بعدي قرار دارن شما ميتونيد به طور دستي كشور مورد نظر رو انتخاب كنيد. وقتي وصل بشه ديگه كار تعويض رو خودش انجام ميده. راهنمايي ميكنم ميگم از كجا اين كار رو انجام بديد.

در صفحه اصلي برنامه يه منوي كشويي هست كه سمت چپ اون نوشته Service . تيك اون رو باز كنيد به چهار گزينه بر ميخوريد. گزينه اول رو كه خودش هم چندتا زير گروه داره رو به نام All Service رو انتخاب كنيد. كه شامل دوازده گزينه هستش. پيشنهاد ميكنم از دو گزينه Dresden و SpeedPartner_ULD استفاده كنيد. البته اگر اولي نشد حتما دومي جواب ميده. اين رو امتحان كنيد حتما جواب ميگيريد.
    ممنون بابت راهنمایی شما .

تنظیماتش رو Defult کردم و کاری رو که شما گفتین رو انجام دادم مشکلم حل شد .

25. کاربر زیر از NiNiBaN_8008 بخاطر این پست تشکر کرده:

نقل قول نوشته اصلی توسط NiNiBaN_8008 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی شما .

تنظیماتش رو Defult کردم و کاری رو که شما گفتین رو انجام دادم مشکلم حل شد .
    خواهش ميكنم دوست عزيز. قابلي نداشت. موفق باشيد.

27. تعداد 2 کاربر زیر از zizu بخاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)