صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 27

موضوع: اسکریپت Glype با قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به فیس بوک

عضو برجسته انجمن sabzandish آواتار ها

Post اسکریپت Glype با قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به فیس بوک

بالاخره مشکل Glype در نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به فیس بوک را حل کردم!
    باید براش پلاگین نصب کنی.
    ویدئوهای یوتیوب را خیلی خوب نشون میده. و برای ورود به فیس بوک هم شما را منتقل میکنه به فیس بوک موبایل که با امکانات کمتری نسبت به نسخه معمولی فیس بوک می توانید باهاش کار کنید!
    همه مواردش اینجا هست.
    اسکریپت جدید را دانلود کنید و بریزید روی هاست هاتون!
    همین

Glype Proxy بهترین اسکريپت فیلترشکن:
    اين اسكريپت پروكسي با زبان برنامه‌نويسي php نوشته شده است. گفته مي شود اسکریپت Glype Proxy از نظر سرعت باز کردن صفحات وب از سایر اسکریپتها سرعت بیشتری را دارا می باشد. بزرگترین مزیت Glype این است که می توان برای آن پلاگین های مختلف مخصوص باز کردن سایت هایی نظیر یوتیوب و فیس بوک و غیره پیدا کرد و بر روی آن نصب آسان کرد.

دانلود نسخه بهینه شده Glype Proxy برای ایران (نسخه اصلی این اسکریپت در ایران کدبندی اش کاملا فیلتر شده و شما باید از نسخه بهینه شده آن با کدگذاری جدید استفاده کنید):

این نسخه قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به صفحه فیس بوک موبایل را دارد!

برای نصب Glype Proxy مراحل زیر را طی کنید:

برای نصب این proxy باید هاست شما از php پشتیبانی کند.
    1. فایل فشرده مربوط به اسکریپت Glype Proxy را دانلود کنید.
    2. فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
    3. فولدر Glype Proxy را به دایرکتوری اصلی (معمولاً public_html) بر روی سایت خود آپلود کنید.
    4. از درون مرورگر خود فایل index.php را صدا کنید.
    اگر مراحل فوق را با موفقیت انجام داده باشید، صفحه اصلی Glype Proxy نمایش داده میشود.

نصب پلاگین جهت امکانات بیشتر برای Glype:

در درون Glype یک پوشه به نام Plugins وجود دارد که شما می توانید قابلیت های بیشتر به این پروکسی را با قرار دادن پلاگین های مختلف در آن اضافه کنید. مثلا ما قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به فیس بوک موبایل را برای آن در پوشه Plugin اضافه کرده ایم تا این اسکریپت آنها را به خوبی اجرا کند. پلاگین های بیشتر را همواره از انجمن پشتیبانی مخصوص Glype دریافت کنید و فایل آن را درون پوشه Plugins اسکریپت قرار دهید:

فایل های Php این پلاگین ها با نام سایت مربوطه که پلاگین برای آن ساخته شده است ذخیره می شوند. مثلا پلاگین مخصوص نمایش ویدئوهای یوتیوب با این نام مهیا شده است: youtube.com.php

هاست های مجانی که احتمالا بتوانید بر روی آنها اسکریپت فیلترشکن هم نصب کنید:

Orangserve
    ثبت: آنی
    هزینه: رایگان
    فضا: نامحدود
    پهنای باند: نامحدود
    کلیه امکانات این هاستینگ به صورت نامحدود عرضه میگردد.
    برای ورود و ثبت هاست به آدرس زیر مراجعه نمایید: www.Orangserve.com

UnlimitedTree
    فضا: نامحدود
    کلیه امکانات این هاستینگ به صورت نامحدود عرضه میگردد.
    برای ورود و ثبت هاست به آدرس زیر مراجعه نمایید: www.Unlimitedtree.com

Thisweekinwebhosting
    فضا: ۱۰۰۰۰۰۰ مگابایت
    پهنای باند: ۱۰۰۰۰۰۰ مگابایت
    کلیه امکانات دیگر این هاستینگ به صورت نامحدود عرضه میگردد.
    برای ورود و ثبت هاست به آدرس زیر مراجعه نمایید: www.Thisweekinwebhosting.com

Heliohost
    فضا: ۲۵۰ مگابایت
    کلیه امکانات دیگر این هاستینگ به صورت نامحدود عرضه میگردد.
    برای ورود و ثبت هاست به آدرس زیر مراجعه نمایید: www.Heliohost.org

Zymic
    میزان فضا: ۵ گیگابایت
    میزان پهنای باند: ۵۰ گیگابایت
    آدرس سایت: www.zymic.com/free-web-hosting

XtreemHost
    میزان فضا: ۵.۵ گیگابایت
    میزان پهنای باند: ۲۰۰ گیگابایت
    آدرس سایت: www.xtreemhost.com

Hosting-Engine
    میزان فضا: ۱۵۰ مگابایت
    میزان پهنای باند: ۴ گیگابایت
    آدرس سایت: www.hosting-engine.tk

Host-Ed
    میزان فضا: ۱۵۰ مگابایت
    میزان پهنای باند: ۴ گیگابایت
    آدرس سایت: www.host-ed.net/order-now.php

FreeHostia
    میزان فضا: ۲۵۰ مگابایت
    میزان پهنای باند: ۶ گیگابایت
    آدرس سایت: www.freehostia.com/free-chocolate.html

PHPNet
    میزان فضا: ۳۵۰ مگابایت
    میزان پهنای باند: ۱۵ گیگابایت
    آدرس سایت: www.phpnet.us

000Webhost
    میزان فضا: ۱.۵ گیگابایت
    میزان پهنای باند: ۱۰۰ گیگابایت
    آدرس سایت: www.000webhost.com/39102.html

دانلود:
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: zip Glyp.zip‏ (520.3 کیلو بایت, 1576 نمایش)
    ویرایش توسط آرمان : 2010-12-29 در ساعت 19:57 دلیل: افزودن فایل پیوست
    آموزش عبور از فیلترینگ اینترنت | برای دریافت فیلترشکن سایفون به get@psiphon3.com ایمیل بزنید.

2. تعداد 2 کاربر زیر از sabzandish بخاطر این پست تشکر کرده اند:

پیش فرض پاسخ : اسکریپت Glype با قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به فیس بوک

دوستان امروز دوباره گشتم و 3 پلاگین جدید برای Glype پیدا کردم.
    اول پلاگین نمایش ویدئوهای یوتیوب را به روز کردم.
    طریقه کار کردن این پلاگین با یوتیوب هم اینه که این اسکریپت میاد فایل flv ویدئو تو یوتیوب را پیدا میکنه و اون را با پخش کننده Flowplayer (به این آدرس: http://flowplayer.org) برای شما پخش میکنه. اگر در درون پوشه پلاگین نگاه کنید می بینید که این پخش کننده swf برای فایل های فلش قرار داده شده.
    برنامه نویس ها اگر خلاقیت به خرج بدن میتونند پلاگین نمایش انواع سایت های ویدئویی به غیر از یوتیوب را بنویسند و ارائه بدهند. با استفاده از این تکنیکی که برای یوتیوب ارائه شده.

بعد یک پلاگین پیدا کردم که جی میل را اتوماتیک میبره به نسخه ساده اون.
    و بعد یک پلاگین محشر پیدا کردم که سرچ توی تصاویر گوگل را امکانپذیر میکنه!

هر سه پلاگین را توی همون فایل بالا گذاشتم و آپدیت کردم.
    اگر اونو دانلود کردین دوباره دانلودش کنید:
    http://www.box.net/shared/fy12s2lclt

اما یک نکته مهم دیگه.
    خیلی از سایت های وب 2 نسخه موبایل هم دارن.
    اگر میخواهید که Glype شما مستقیما توی سایت های معروف ریدایرکت بشه به نسخه موبایل اون سایت ها شما باید این کد را در فایل browse.php پیدا کنید:

کد PHP:
       // Send user agent if (  $_SESSION['custom_browser']['user_agent'] ) {  $toSet[CURLOPT_USERAGENT]  = $_SESSION['custom_browser']['user_agent']; } 
    و با این کد جدید عوضش کنید:
    Code:
    کد PHP:
      // Send user agent if ( $_SESSION['custom_browser']['user_agent']  ) {  $toSet[CURLOPT_USERAGENT] = 'Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0;  Windows CE; IEMobile 6.1)'; } 
    حالا فیلترشکن Glype شما توی هر سایتی بره که اون سایت نسخه موبایل داشته باشه، اتوماتیک ریدایرکت میشه سمت نسخه موبایل. نسخه موبایل هم جاوا اسکریپت و این حرف ها نداره بنابراین راحت باهاش کار می کنید.
    اما من این تغییر را به طور پیش فرض در اسکریپت قرار ندادم. چون ممکنه خیلی از سایت های وب 2 به راحتی توسط Glype باز بشن و نیازی نباشه شما برین توی نسخه موبایل آنها. مثلا Glype به راحتی ایمیل یاهو را باز میکنه.
    پس اگر احیانا خواستین تصمیم بگیرین همه سایت ها را با پیش فرض موبایل باز بکنه، اون تغییر را درون فایل browse.php اسکریپت انجام بدین.

اما اگر خواستین فقط یک سایت خاص را کاری کنید که ریدایرکت بشه سمت نسخه موبایل اون سایت کد زیر را با نام اون سایت در درون یک فایل Note Pad با پسوند php ذخیره می کنید و توی پوشه Plugins قرار میدین. مثلا برای فیس بوک، نام فایل میشه facebook.com.php برای یاهو میشه yahoo.com.php و غیره.
    کد PHP:
      <?php

/*****************************************************************
     * Plugin: Facebook
     * Description:
     * Changes the user-agent so Facebook sends us the mobile version.
     ******************************************************************/

function preRequest() {

global 
    $toSet;

$toSet[CURLOPT_USERAGENT] = 'Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows CE; IEMobile 6.1)';

}

هر کس یک مبلغی پول بده و یک هاست بخره و این قابلیت را در اختیار دوستانش قرار بده تا از اینترنت آزاد لذت ببرند!
    زنده باد ایرانی آزادی و جمهوری ایرانی!
    آموزش عبور از فیلترینگ اینترنت | برای دریافت فیلترشکن سایفون به get@psiphon3.com ایمیل بزنید.

4. تعداد 2 کاربر زیر از sabzandish بخاطر این پست تشکر کرده اند:

انتظارها به سر رسید و نسخه جدید یکی از بهترین اسکریپتهای فیلترشکن با نام Glype 1.2 عرضه شد

(این اسکریپت باید بر روی هاست نصب شود).

وب مسترها و کاربرانی که مایل هستند از این اسکریپت استفاده کنند می توانند آنرا از طریق لینک زیر دانلود نمایند:
    با قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب!
    ورود اتوماتیک به فیس بوک موبایل!
    دارای ادمین کنترل برای کنترل بیشتر!
    بسیاری از اشکالات نسخه 1.1 برطرف شده!
    دوستان توجه نمایید سازنده این اسکریپت به هر درخواستی که دارید پاسخ میدهد. احیانا اگر با فیلترینگ ایران سازگار نباشد (که بعید میدانم) با سازنده آن در میان بگذارید تا ایرادات احتمالی آنرا برای ایرانیان برطرف کند!

تبریک میگم به همه!
    واقعا اسکریپت بی نظیری هست!

نصب پلاگین جهت امکانات بیشتر برای Glype:
    در درون Glype یک پوشه به نام Plugins وجود دارد که شما می توانید قابلیت های بیشتر به این پروکسی را با قرار دادن پلاگین های مختلف در آن اضافه کنید. مثلا در نسخه 1.2 آن قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به فیس بوک مخصوص موبایل در پوشه Plugin اضافه شده است تا این اسکریپت آنها را به خوبی اجرا کند. پلاگین های بیشتر را همواره از انجمن پشتیبانی مخصوص Glype دریافت کنید و فایل آن را درون پوشه Plugins اسکریپت قرار دهید:
    همانطور که میدانید سایت بزرگ یوتیوب هر از چندگاهی کد بندی خود را عوض می کند و در نتیجه پلاگین های Glype برای نمایش ویدئوهای یوتیوب هم از کار می افتند. اما سازنده نسخه جدید Glype متعهد شده است پلاگین های جدید برای یوتیوب را مدام بازنویسی کند. بنابراین اگر زمانی دیدید که پلاگین نمایش یوتیوب دیگر ویدئوها را نشان نمی دهد به سایت سازنده بروید و پلاگین مربوطه یا نسخه به روز شده تر Glype را دانلود و نصب نمایید. فایل های Php این پلاگین ها با نام سایت مربوطه که پلاگین برای آن ساخته شده است ذخیره می شوند. مثلا پلاگین مخصوص نمایش ویدئوهای یوتیوب با این نام مهیا شده است: youtube.com.php

سازنده نسخه 1.2 پروکسی اسکریپت Glype در این فروم پشتیبانی این اسکریپت در حال تغییرات مدام بر روی آن مطابق خواسته های کاربران می باشد. بنابراین اگر دیدید که این پروکسی برای باز کردن سایت ها در ایران احتمالا مشکلی دارد آن را سریعا در این فروم برایش مطرح کنید تا نسبت به درست کردن آن ایراد احتمالی اقدام نماید:

وب مسترها و کاربرانی که مایل هستند از این اسکریپت استفاده کنند می توانند آنرا از طریق لینک زیر دانلود نمایند:
    از دوستان خواهشمندیم تا جایی که برایشان امکان دارد در این زمینه اطلاع رسانی کرده و این اسکریپت را به هر طریق ممکن پخش نمایند تا هرچه بیشتر زمینه دسترسی آزاد هموطنان به اخبار و اطلاعات فراهم گردد.

6. تعداد 2 کاربر زیر از sabzandish بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن 524514 آواتار ها

دوست عزیز این ورژن جدید گلایپه برای من اصلا یه جور دیگه می یاد مشکل از کجاست یوزر پس می گه بایدوارد کنی لطفا یه کمکی بکنید
    دوستان عزیز=======>فقط مطلب رو نخونید یک تشکر هم بزنید چون تشکر مایه ی دلگرمی ماست.

سازنده glype الان چند ماهه که عوض شده و این سازنده جدیدش به کل سیستمش را عوض کرده.
    بخش مدیریت را سیستم کنترل حرفه ای براش گذاشته و اون پسورد برای این هست که رمز عبور بزارید برای عبور به بخش مدیریت اسکریپت که هر کسی نتونه بره وارد کنترل پنل شما بشه!
    در ضمن یادم رفت بگم که ورود به سایت http://proxy.org/forum/index.html تنها با کانکشن معمولی اینترنت مقدور هست و با وی پی ان و دیگر فیلترشکن ها نمیتونید از سایتش استفاده کنید!
    برای همینه که من اسکریپت جدید را مدام در این آدرس آپلود می کنم:

امیدوارم دوستان به زودی راهنمای نسخه جدید را بیرون بدهند!

9. تعداد 2 کاربر زیر از sabzandish بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو تازه ثبت نام شده sonofmoon7 آواتار ها

ممنون از راهنمایی ها ... هرکاری می کنم نمیتونم وارد سایت http://proxy.org/forum/index.html بشم..

عضو تازه ثبت نام شده sonofmoon7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzandish نمایش پست ها
    سازنده glype الان چند ماهه که عوض شده و این سازنده جدیدش به کل سیستمش را عوض کرده.
    بخش مدیریت را سیستم کنترل حرفه ای براش گذاشته و اون پسورد برای این هست که رمز عبور بزارید برای عبور به بخش مدیریت اسکریپت که هر کسی نتونه بره وارد کنترل پنل شما بشه!
    در ضمن یادم رفت بگم که ورود به سایت http://proxy.org/forum/index.html تنها با کانکشن معمولی اینترنت مقدور هست و با وی پی ان و دیگر فیلترشکن ها نمیتونید از سایتش استفاده کنید!
    برای همینه که من اسکریپت جدید را مدام در این آدرس آپلود می کنم:

امیدوارم دوستان به زودی راهنمای نسخه جدید را بیرون بدهند!
    عزیز من هرچی تلاش کردم موفق نشدم به سایت proxy.org برم... آپدیت های این اسکریپت رو از کجا بگیرم؟ امکانش هست شما من رو در یاهو اد کنید سوالاتم رو ازتون بپرسم؟ m.aghazade@ymail.com

12. تعداد 2 کاربر زیر از sonofmoon7 بخاطر این پست تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sonofmoon7 نمایش پست ها
    عزیز من هرچی تلاش کردم موفق نشدم به سایت proxy.org برم... آپدیت های این اسکریپت رو از کجا بگیرم؟ امکانش هست شما من رو در یاهو اد کنید سوالاتم رو ازتون بپرسم؟ m.aghazade@ymail.com
    داداش مگه متن اول رو نخوندی برای رفتن به این سایت شما نباید از وی پی ان یا پروکسی استفده کنید وگرنه وارد نمی شه تقریبا در صد ورود به این سایت در ایران صفر است لینک دانلود هم مشکل نداشت بدرود
    دوستان عزیز=======>فقط مطلب رو نخونید یک تشکر هم بزنید چون تشکر مایه ی دلگرمی ماست.

من سعی می کنم هر دو سه هفته یکبار این سایت را نگاه کنم اگر نسخه جدید داده بود بیرون براتون توی همین فایل آپدیت می کنم:
    لذا طی هفته های بعد دوباره این فایل را دانلود کنید.

اگر هم اینترنت آزاد گیر آوردید یا دوستی در خارج کشور دارید از او بخواهید سایت را نگاه کند اگر آپدیتی شده بود برای شما دانلود کرده و ایمیل نماید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzandish نمایش پست ها
    من سعی می کنم هر دو سه هفته یکبار این سایت را نگاه کنم اگر نسخه جدید داده بود بیرون براتون توی همین فایل آپدیت می کنم:
    لذا طی هفته های بعد دوباره این فایل را دانلود کنید.

اگر هم اینترنت آزاد گیر آوردید یا دوستی در خارج کشور دارید از او بخواهید سایت را نگاه کند اگر آپدیتی شده بود برای شما دانلود کرده و ایمیل نماید.
    داداش شما خودتون چه طوری وارد سایت می شین بگین تا ما هم استفاده ببریم

عضو تازه ثبت نام شده openweb1 آواتار ها

Post پاسخ : اسکریپت Glype با قابلیت نمایش ویدئوهای یوتیوب و ورود به فیس بوک

نقل قول نوشته اصلی توسط 524514 نمایش پست ها
    داداش شما خودتون چه طوری وارد سایت می شین بگین تا ما هم استفاده ببریم
    برای وارد شدن به وب سایت http://proxy.org/forum و www.glype.com و http://proxy.org شما میتوانید به راحتی با استفاده از SSh از هر نقطه از جهان که هستید وارد بشوید.(یا هر سایتی که دسترسی با پروکسی را ممنوع کرده است).

من خودم به راحتی با استفاده از پروتکل ssh (نیاز به داشتن سرور با دسترسی shell access) به سایت های ذکر شده وارد میشوم.(من در شیراز هستم).

در اینترنت می توان سرورهای رایگان با دسترسی shell access را به راحتی پیدا نمود، یک نمونه از سایت ها که بدون مشکل کار می کند را برای شما میگزارم.
    http://shellmix.com
    و راستفاده از نرم افزار putty.
    این کار در سیستم عامل ماکروسافت ویندوز به راحتی عمل میکند(سیستم عامل خودم-Win7-X64)
    در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر دوستان در همین جا درخواست کنند تا برایشان فایل کامل راهنمایی را درست کنم(حداقل 4 نفر بخوان تا بصرفه(یا تشکر))اگر هم دوستان کسی به انجام این کار وارد هست ، لطفا دوستان را راهنمایی کند.

تعدادی عکس از صفحات انجمن و خود سایت اصلی گلایپ براتون میزارم تا صحت کار رو ببینید.

امیدوارم جواب قابل قبولی به شما داده باشم.

راستی یادم رفت فایل اصلی glype-1.2 رو بدون هیچ دستکاری (اورجینال)براتون بزارم.
    http://www.4shared.com/file/1U2EHWX6/glype-12.html
    فایل رو تو 4shared گذاشتم تا همه بتونن دانلود کنن.
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست Glype (1).jpg‏   Glype (3).jpg‏   Glype (4).jpg‏   Glype (2).jpg‏  
    ویرایش توسط openweb1 : 2011-11-05 در ساعت 19:35 دلیل: اضافه کردن فایل گلایپ.

17. تعداد 4 کاربر زیر از openweb1 بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو تازه ثبت نام شده after آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط openweb1 نمایش پست ها
    برای وارد شدن به وب سایت http://proxy.org/forum و www.glype.com و http://proxy.org شما میتوانید به راحتی با استفاده از SSh از هر نقطه از جهان که هستید وارد بشوید.(یا هر سایتی که دسترسی با پروکسی را ممنوع کرده است).

من خودم به راحتی با استفاده از پروتکل ssh (نیاز به داشتن سرور با دسترسی shell access) به سایت های ذکر شده وارد میشوم.(من در شیراز هستم).

در اینترنت می توان سرورهای رایگان با دسترسی shell access را به راحتی پیدا نمود، یک نمونه از سایت ها که بدون مشکل کار می کند را برای شما میگزارم.
    http://shellmix.com
    و راستفاده از نرم افزار putty.
    این کار در سیستم عامل ماکروسافت ویندوز به راحتی عمل میکند(سیستم عامل خودم-Win7-X64)
    در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر دوستان در همین جا درخواست کنند تا برایشان فایل کامل راهنمایی را درست کنم(حداقل 4 نفر بخوان تا بصرفه(یا تشکر))اگر هم دوستان کسی به انجام این کار وارد هست ، لطفا دوستان را راهنمایی کند.

تعدادی عکس از صفحات انجمن و خود سایت اصلی گلایپ براتون میزارم تا صحت کار رو ببینید.

امیدوارم جواب قابل قبولی به شما داده باشم.

راستی یادم رفت فایل اصلی glype-1.2 رو بدون هیچ دستکاری (اورجینال)براتون بزارم.
    http://www.4shared.com/file/1U2EHWX6/glype-12.html
    فایل رو تو 4shared گذاشتم تا همه بتونن دانلود کنن.

با تشکر اما...

من با چندتا ssh تست کردم. با bitvise به سرورم متصل میشم. اما اصلا نمیشه وارد شد. کاره خاصی باید کرد؟؟

اگه قرار بود با ssh بشه به راحتی وارد شد که اصلا این اسکریپ رو رو سایتشون نمیزاشتن!

و تو پستهای بالا هم گفته نمیشد:

داداش مگه متن اول رو نخوندی برای رفتن به این سایت شما نباید از وی پی ان یا پروکسی استفده کنید وگرنه وارد نمی شه تقریبا در صد ورود به این سایت در ایران صفر است لینک دانلود هم مشکل نداشت بدرود

ویرایش:

با تشکر فراوان.
    با استفاده از ssh های فری برای سایتهای خارج از ایران تونستم به راحتی وارد بشم !

چند ماهه کن من گیر بودم و چندین بار بهشون هم میل زده بودم!

نمیدونم چرا با ارتباط ssh با سایت خودم و ssh هایی که تو ایران میفروشن نتونسته بودم وارد بشم!

با اینکه سرور سایتم تو المانه . به هر حال ممنون. اینم عکس از ورود موفق ! :

عضو عادی انجمن jafar01 آواتار ها

باسلام
    اسکریپت glype-1.2رانصب کردم ولی سایت رامینویسم یک صحفه سفیدمی اید لطفااشکال ازکجاست؟ باتشکر jafar01

اسکریپت glype 1.2 به خوبی هرچه تمام کار میکنه. هیچ مشکلی هم نداره. ببینید کجای کار را اشتباه کردید.

عضو برجسته انجمن tamafi6 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jafar01 نمایش پست ها
    باسلام اسکریپت glype-1.2رانصب کردم ولی سایت رامینویسم یک صحفه سفیدمی اید لطفااشکال ازکجاست؟ باتشکر jafar01
    معمولاسایتایی که ازjava scriptزیادیاcssاستفاده میکنن بااین پروکسی مشکل دارن شمابایدپلاگین اون سايت را پیداکنی یاازصفحه موبایلش براي ورود استفاده کنی
    ویرایش توسط tamafi6 : 2011-12-15 در ساعت 08:17

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)