صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 70

موضوع: راهنمایی در مورد نصب و راه‌اندازی CGI-Proxy

مدير کل انجمن 

آرمان آواتار ها

پیش فرض راهنمایی در مورد نصب و راه‌اندازی CGI-Proxy

برای نصب و اجرای پروکسی جیمز مارشال لازم است سرور شما از قابلیتهای زیر پشتیبانی کند:
    1. پرل نسخه 5.8 یا بالاتر (Perl 5.8)ـ
    2. پشتیبانی از اسکریپتهای NPH-CGI
    3. باز بودن سوکت خروجی (Outgoing Socket Enabled).

اگر مطمئن هستید که سرورتان از قابلیتهای فوق برای اجرای اسکریپت CGI-Proxy برخوردار است ولی باز هم در اجرای آن با مشکل مواجه هستید، موارد زیر راکنترل کنید:

1. مطمئن شوید مجوز فایل را به 755 تغییر داده‌اید.
    2. مطمئن شوید اسکریپت را در شاخه cgi-bin قرار داده‌اید.
    3. اگر نام اسکریپت را تغییر داده‌اید مطمئن شوید که نام اسکریپت با "-nph" شروع میشود.
    4. مطمئن شوید که پسوند (extension) فایل cgi. یا pl. است.

چنانچه باز هم با اجرای این اسکرپت مشکل دارید مشکل خود را با ذکر جزئیات در این انجمن مطرح کنید.
    .
    .
    .
    ویرایش توسط آرمان : 2006-09-12 در ساعت 11:19

عضو فعال انجمن bahram آواتار ها

ايا اين برنامه هم مثل phproxy قابليت لاگ ان كردن را نداره
    اگر ممكنه ي هاست مناسب براي راه اندازي اين برنامه معرفي كنيد

مدير کل انجمن 

آرمان آواتار ها

Lightbulb پاسخ

اسکریپت جیمز مارشال یکی از بهترین و کاملترین اسکریپتهای پروکسی است که در دسترس عموم قرار دارد. این اسکریپت از کوکی و SSL که برای لاگ این (Log-in) کردن لازمند بخوبی پشتیبانی میکند.

بعضی وب سایتهای برای Log-in کردن از اتصال ایمن (https) استفاده میکنند و هنگامی که شما اسکریپت را از روی یک سرور غیر امن اجرا میکنید، اسکریپت بخاطر خطرات امنیتی به شما اجازه ادامه کار را نمیدهد. برای رفع این مشکل 2 کار میتوانید انجام دهید:

1. اسکریپت را بر روی یک سرور امن نصب و اجرا کنید. در این حالت، آدرس سایت شما باید با https شروع شود.
    2. اگر میخواهد آنرا از روی یک سرور غیر امن اجرا کنید لازم است پارامتر زیر را در متن اسکریپت پیدا کرده و مقدار آنرا از 0 به 1 تغییر دهید:
    OVERRIDE_SECURITY = 0

پیشنهاد میشود از اسکریپت تغییر یافته استفاده کنید. ما تمام تغییرات لازم را در آن انجام داده‌ایم. برای دریافت نسخه تغییر یافته اسکریپت جیمز مارشال به صفحه دانلود مراجعه کنید. برای اطلاع از هاست مناسب به قسمت ثبت دامنه و ميزباني وب مراجعه کنید. اگر باز هم سوالی داشتید در آنجا مطرح کنید.

4. کاربر زیر از آرمان بخاطر این پست تشکر کرده:

ممنون از شما دوست عزيز
    ور‍‍‍‍‍‍‍ژن تغيير داده شده را دانلود كردم
    ولي با توجه به امكان فيلتر شدن سايت اگر ممكنه هاست هاي مجاني هم معرفي كنيد
    كه اگر سايت هم فيلتر شد خيلي دلمون نسوزه

مدير کل انجمن 

آرمان آواتار ها

پیش فرض پاسخ

همانطور که در مقاله راهنمای نصب پروکسی جیمز مارشال گفته شده، وب هاستهای رایگان برای نصب این پروکسی مناسب نیستند. علتش هم این هست که اکثر این هاستها سوکت خروجی (Outgoing Socket) را بسته‌اند. چند وب هاست در قسمت ثبت دامنه و میزبانی وب معرفی شده‌اند که قیمتشان کمتر از 10 هزار تومان در سال است.

امیدوار بودم آموزشهای این سایت به حدی به شما کمک کرده باشد که بتوانید پس از فیلتر شدن به آن سر بزنید. چون ما علاوه بر انتشار مقالات جدید مرتبا نسخه‌های به روز شده این پروکسی را منتشر میکنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمان نمایش پست ها
    همانطور که در مقاله راهنمای نصب پروکسی جیمز مارشال گفته شده، وب هاستهای رایگان برای نصب این پروکسی مناسب نیستند. علتش هم این هست که اکثر این هاستها سوکت خروجی (Outgoing Socket) را بسته‌اند. چند وب هاست در قسمت ثبت دامنه و میزبانی وب معرفی شده‌اند که قیمتشان کمتر از 10 هزار تومان در سال است.

امیدوار بودم آموزشهای این سایت به حدی به شما کمک کرده باشد که بتوانید پس از فیلتر شدن به آن سر بزنید. چون ما علاوه بر انتشار مقالات جدید مرتبا نسخه‌های به روز شده این پروکسی را منتشر میکنیم.
    بله مقالات شما بسيار مفيد بود از اين بابت ممنون

اما ديگه نميشه كه سايت ضد فيلتر را با ضد فيلتر رفت

عضو فعال انجمن Logger آواتار ها

پیش فرض بهترین پروکسی

به نظر من بهترین پروکسی و کامل ترین پروکسی همین پروکسی هستاما یه مشکل دارم من با تمام پروکسی ها ای اس پی ها گیر میدن میگن دور سی پی یو رو میبره بالا نمیشه کاریش کرد ؟

کمک مدیر ارشد انجمن میترا آواتار ها

Lightbulb جواب

آیا منظورتون ازISPها همون وب هاستها هستن!!؟

اگر از این اسکریپت بطور شخصی استفاده کنید معمولا مشکلی پیش نمیاد و وب هاستها مخالفتی نمیکنن ولی اگر بخواهید پروکسیتون رو عمومی کنید اون وقت فشار زیادی به سرور وارد میشه و لازم هستش که شما یک سرور اختصاصی تهیه کنید.

پیش فرض چه جلب

آقا بعضی اوقات من همه چیز رو با هم قاطی میکنم حالا این همه چیز یه راست باید چیزی رو میگفتم که خودش فیلترینگ رو کنترل میکنه و خود هاست دهنده‌ی ما گیر نداد شخصی داشته باشم. الان با فیلتر شکن شخصی خودم تو وب سایت شمام. اخطار: ای اس پی نیک سایت شما را فیلتر کرده است.

سوال : آقا چرا من با هر فیلتر شکنی به جز cproxy داخل گوگل بعضی کلمه ها رو سرچ میکنم فیلتر شکن اصلا عمل نمیکنه و همون فیلتر دوباره میاد ؟
    سوال بعدی : سرور اختصاصی ماهی چقدر میاد برام ؟

Lightbulb جواب

بله، سایت نوفیلتر توسط مخابرات و بعضی ISP ها فیلتر شده. به زودی چندتا میرور جدید راه اندازی میشن.

فکر کنم این دفعه هم یه کم قاطی کردید. من که منظورت رو نفهمیدم. شما از چه فیلترشکنی استفاده میکنی یا چه کلمه‌هایی رو سرچ میکنی که فیلترشکن عمل نمیکنه!!؟

قیمت سرور اختصاصی بستگی به وب هاست، نوع سرور و خیلی فاکتورهای دیگه داره ولی معمولا شرکتهای Netfirms و 1and1 پایین ترین قیمتها رو دارن. برای دیدن قیمتا به سایتشون برو.

نه این دفعه قاطی نکردم فقط خیلی خلاصه گفتم هیچی وقتی من با هر فیلتر شکنی که میخواد باشه به غیر از برنامه ی سی پروکسی کلمه ای رو که از قبلا داخل یه موتور جستجو فیلتر شده رو با فیلتر شکن هم واز میکنم به جا این که واز بشه دوباره با صفحه ی فیلتر روبه رو میشین مثلا من داشتم باسه یکی از دوستام دنبال عکس والیبال زنان میگشتم هر چی با فیلتر شکن جون میکندم بازم واز نمیشد الان شما هم امتحان کنیدwomen volleyballبدون فیلتر شکن فیلترهبا فیلتر شکنم حتی فیلترهولی خوب شما با cproxy میتونی سرچ کنی ولی به غیر از سی پروکسی با هیچ فیلتر شکن دیگه نمیشه سرچش کرد

Lightbulb جواب

مخابرات و بیشتر ispها کلمات کلیدی رو فیلتر نمیکنن. اگر موقع سرچ که کلمه‌هایی مثل woman به صفحه فیلتر برمیخوری بخاطر اینه که ispت این کلمه‌ها رو فیلتر کرده. بهتر هستش از یه isp دیگه اشتراک بگیری.

اگر نمیخوای ispت رو عوض کنی و داری از سی جی آی پروکسی استفاده میکنی باید یکی از ماژولهای درهم ریختن url رو فعال کنی.

عضو عادی انجمن solo آواتار ها

با سلام خدمت اساتیدمن یک سایت دارم که cgi proxy روش نصب کردم . البته از طریق نصب کننده اتوماتیک سایت jmarshal و بعد دیدم کار نمی کنه یعنی مثلا باهاش سایت google رو باز کردم و کلمه women رو جستجو کردم و دیدم که فیلتر شد. البته آدرس من در URL به این صورت شد .https://mysite/nph-proxy.pl/010110A/...e+Searchنمی دونم که سایت من از SSL پشتیبانی می کنه ولی به احتمال زیاد پشتیبانی میکنه سوالم اینه که : اول چه جوری بفهمم که سایتم از SSL پشتیبانی می کنه و بعد اینکه چه جوری از SSL برای استفاده از CGI PROXY استفاده کنم؟

Lightbulb جواب

همونطور که توی مقاله راهنمای تنظیمات سی جی آی پروکسی گفته شده برای اینکه بتونید از این پروکسی برای عبور از فیلتر استفاده کنید باید یکی از ماژولهای درهم ریختن URL رو فعال کنید یا اینکه پروکسی رو روی یه سرور امن (https) قرار بدید.

برای اینکه سایتتون از https پشتیبانی کنه لازم هستش که یه گواهینامه SSL بخرید. ولی بعضی وب هاستها اجازه میدن از گواهینامه اونا بصورت اشتراکی استفاده کنید. برای اینکه بفهمید چه جوری این کار رو انجام بدید با وب هاستتون تماس بگیرید یا راهنماش رو بخونید.

Exclamation اسکریپت CGI-Proxy چه مقدار روی سرور فشار می‌آورد؟

سلام دوستان یک بار برای همیشه می خوام بفهمم که بلاخاره این CGI Proxy چه میزان بر روی سرور فشار می اورد !

چند تا سوال دارم که از اساتید خواهش میکنم لطف کنن جواب بدن چون مدیر هاستینگ ما سخت

گیره و اگر دما یا Procses سایت بالا سریعا دخله اکانت رو میاره !

ببینید دوستان من 1 گیگ هاست با 100000 پهنای باند دارم و روشم هیچی نصب نکردم صفحه

اول سایت خالیه ! هیچ بازدیدی هم ندارم پس فشار خاصی از روی CMS و این بند و بساط ها به

سرور وارد نمیشه !

در هر صورت من دو سه تا پروکسی PHProxy روش نصب کردم و یکی هم CGI حالا میخوام

ببینم اگر من به تنهایی از CGI پروکسی استفاده کنم چه میزان فشاری میاد بر روی سرور !

البته شما این رو حصاب کنید که من کارم بیشتر دانلود با استفاده از CGi پروکسی هست برای

گشت و گذار از همون PHPROXY استفاده میکنم !

والا ما یه جا میخونیم فشار نمیاره یه جا یکی دیگه اگر 5 صفحه CGI واز کنید اندازه یه فروم VB

با 100 نفر کاربر انلاین به سرور فشار میاره ! ! ! یه جا میگن یه کم فشار میاره یه جا میگن 3

برابر حالت عادی از سرور Procsess میگیره ! یه طرف دیگه با این همه بدی CGI میان CGI

عمومی میدن بیرون !

لطفا شما یه جواب قطعی به من بدید ببینم در هر صورت من بدونم از چی با چه ضرر ها و مزیت هایی دارم استفاده میکنم اخه !

( سوالم فقط در رابطه با CGI هست PH رو میدونم ! )

CGI = James Marshal CGI Proxy

TNX !

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)