صفحه 1 از 35 123456789101121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 513

موضوع: فيلتر شكن قوي پرسرعت و رايگان AOL

عضو برجسته انجمن asas2 آواتار ها

پیش فرض فيلتر شكن قوي پرسرعت و رايگان AOL

فيلتر شكن قوي پرسرعت و رايگانه AOL

با سلام خدمت دوستان عزيز شما حتما تا الان مجبور به استفاده از خيلي از نرم افزارها شديد تا اينترنتي آزاد و پر سرعت داشته باشيد بد نيست اين يكي رو هم تست كنيدبرای خیلی از ما آزادی بیان و عقیده و اطلاعات یک اصل غیرقابل انکار است. اما حتما می‌دانید برای کودتاچیان و عموفیلترچی اینگونه نیست با استفاده از روش زیر برای همیشه از زیر بار سانسور و فیلتر و فیل‌.تر و فیلترشکن و اولتراسرف و فری گیت و ... بیرون خواهید آمد اين برنامه رايگانه و سرعت خوبي هم داره در مورد امنيتش هم من اطلاع دقيقي ندارم و بهتره كه دوستان نظر دهنداين برنامه غير از عبور از فيلتر مزاياي ديگري هم به ساير برنامه ها داره از جمله چك كردن آسان ايميل - داشتن مرورگري جدا و منحصر به فرد – ارائه ي ايميل رايگان و خيلي چيزهاي ديگه كه من خودمم از اونا اطلاع كافي ندارم

از جمله معايب اين برنامه كه من بهش برخورد كردم راه اندازي و تنظيمات اوليه سخت آن است ولي به زحمتش مي ارزه

ابتدا به آدرس زير برويد وبراي خود ايميل بسازيد

سپس به اين لينك برويد و ايميل وپسوردش را وارد كنين

سپس نرم افزارو از اين لينك با حجم بسيار كم دانلود كنين

پس از دبل كليك كردن بر روي فايل دانلودي نرم افزار به طور خود به خود يه سري فايل دانلود ميكنه كه يكم طول ميكشه كه قسمت سخت كار همينجاست پس صبور باشيدسپس نام ايميلي كه ساختين و پسوردش رادر برنامه وارد ميكنين واز اينترنت آزاد لذت ببرين درآخر در حالي كه دست خود رامشت كرده ايد ميتوانيد انگست وسط دست را بالا آورده وبه عمو فيلترباف سلام دهيد لازم به ذكر است كه اين برنامه در داخل خود مرورگري قوي دارد و با مرور گرهاي ديگه كار نميكنه (شايدم بكنه ولي من بلد نيستم)

منبع:

دوستان در صورت فيلتر بودن سايت aol براي دانلود نرم‌افزار، می‌‌توانيد از لينك زير استفاده كنيد:
    http://www.box.net/shared/85gcl9rj6p
    ویرایش توسط asas2 : 2009-11-11 در ساعت 17:43

2. تعداد 24 کاربر زیر از asas2 بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن Hich kas آواتار ها

عزیز 41 mb بعد میگی با حجم بسیار کم؟

4. کاربر زیر از Hich kas بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو فعال انجمن viva آواتار ها

بابا به درد نميخوره

عضو فعال انجمن viva آواتار ها

اين همه برنامه ي بي دردسر هست چرا خودمونو به زحمت بندازيم!!!؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hich kas نمایش پست ها
    عزیز 41 mb بعد میگی با حجم بسیار کم؟
    دوست عزيز حجم اوليه دانلود نرم افزار KB 204.86 كه حجم نسبتا كميه ولي بعد كليك كردن فايل دانلود شده دوباره شروع به دانلود ميكنه كه حجم زيادي رو دانلود ميكنه(حدود همان 41mbكه شما فرمودين) كه همانطور كه قبلا گفتم بايد صبور باشيد كه قسمت سخت كار همينجاست

8. تعداد 4 کاربر زیر از asas2 بخاطر این پست تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط viva نمایش پست ها
    اين همه برنامه ي بي دردسر هست چرا خودمونو به زحمت بندازيم!!!؟؟
    عزيز هر نرم افزاري كارايي خاص خودشو داره ويه روزي بدردتون ميخوره(هر گوزي واسه يه روزي)
    عبور از فيلترم فقط يكي از قابليت هاي اين نرم افزاره اين نرم افزار قابليتهاي ديگه اي هم مثه چك كردن ميلهاو ايميل رايگان و .......(فكر كنم ارسال sms)داره ولي بهر حال هر جور راحتين

10. تعداد 4 کاربر زیر از asas2 بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن Hich kas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asas2 نمایش پست ها
    دوست عزيز حجم اوليه دانلود نرم افزار KB 204.86 كه حجم نسبتا كميه ولي بعد كليك كردن فايل دانلود شده دوباره شروع به دانلود ميكنه كه حجم زيادي رو دانلود ميكنه(حدود همان 41mbكه شما فرمودين) كه همانطور كه قبلا گفتم بايد صبور باشيد كه قسمت سخت كار همينجاست

با اینترنت دیال اپ چجوری صبر مگر اینکه صبر ایوب داشته باشم

12. کاربر زیر از Hich kas بخاطر این پست تشکر کرده:

نقل قول نوشته اصلی توسط Hich kas نمایش پست ها
    با اینترنت دیال اپ چجوری صبر مگر اینکه صبر ایوب داشته باشم

حق با شماست متاسفانه دانلود کردن با این سرعت دایل آپ زغالی کار سختیه
    در این برنامه ما فقط به قسمت بروزرش نیاز داریم ولی مجبوریم یک پکیج کامل رو دانلود کنیم من به شخصه هنوز راه حلی برای این مشکل پیدا نکردم لذا از کلیه ی دوستان تقاضا دارم برای کمک به افرادی که اینترنت کم سرعت دارند راهی پیدا کنند که ما فقط هر آنچه نیاز داریم دانلود کنیم یا حداقل کل فایل را یجا دانلود کنیم که فایل setup کامل قابل حمل باشد

14. کاربر زیر از asas2 بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو برجسته انجمن rezacanal آواتار ها

ممنون از معرفی این نرم افزار خوب.

این برنامه که به راحتی از فیلتر عبور می کنه و سرعتش هم خوبه ، متعلق به کمپانی AOL یعنی American OnLine هست و قدمتش حتی بیشتر از Yahoo و Google هست و سرویس ایمیلش هم از Yahoo و Gmail قدیمی تره.یادمه اولین اسم هایی که در اینترنت و ایمیل باهاش آشنا شدم همین AOL بود و اون موقع ها سرویسش فقط محدود به کشور آمریکا بود و به IP کشور های اروپایی هم گیر می داد.اما برای اینکه از قافله عقب نمونه ( البته دیگه عقب افتاده و به گرد Yahoo و Gmail هم نمی رسه ) سرویسش رو به بعضی از کشور های دیگه دنیا توسعه داد و البته با IP های ایرانی هم زیاد میونه ای نداره و برخی اوقات اکانت رو حذف می کرد.

این نرم افزار AOL 9.5 درواقع یک برنامه برای کار کردن با امکانات سایت AOL و اکانت ایمیلی که افراد در این سایت دارن هست و البته یک مرورگر وب هم داره که در زمان فعال بودن کل برنامه ، به راحتی از فیلتر عبور می کنه و سرعتش هم خوبه چون یک کمپانی ثروتمند مثل AOL پشتش هست.

اما این سایت AOL و این نرم افزار خیلی اذیت می کنه و نفس کاربر رو می گیره و هزار مدل بازی درمیاره تا یک اکانت ایمیل بده یا اجازه استفاده از نرم افزارش رو بده.خوشبختانه تونستم هم با ADSL و هم با Dial up ازش استفاده کنم و با اینکه حجمش زیاده پیشنهاد می کنم همه دانلود کنن و استفاده کنن.چون این از اون نرم افزار ها و کمپانی هاست که مشکل مالی نداره و می تونه سرویس قدرتمند رو برای همیشه ارائه کنه.

در حال حاضر شارژ اکانتم تموم شده و دارم از Dial up استفاده می کنم و سخته که بخوام آموزش با تصویر قرار بدم.سعی می کنم به زودی نحوه تنظیماتش رو توضیح بدم.

ابتدا اینکه حجم این نرم افزار 41 مگابایت هست و فکر نکنم که مرورگر خالی این برنامه ، بدون کل نرم افزار کار بکنه.

برای دانلود کامل این برنامه ، بصورت یکجا و با حجم 41 مگابایت به آدرس زیر برید و روی دکمه Download Now کلیک کنید.از Download Manager هم می تونید استفاده کنید و فکر کنم قابلیت Resume هم داشته باشه تا اگر قطع شد از ادامه دانلود رو شروع کنید.در ضمن اون فایل کوچیک 240 کیلوبایتی رو فراموش کنید.

دوستانی که از Dial up استفاده می کنن سعی کنن که 12 شب به بعد بصورت یکجا دانلود کنن که سرعت بهتر باشه و فکر کنم در بهترین شرایط حدود 1 ساعت طول بکشه.

http://daol.aol.com/software/95/alt/...adie_95landing

بعد دانلود سعی کنید در هنگام نصب و تنظیمات یک برنامه مثل Cproxy در سیستم شما فعال باشه تا نرم افزار AOL گیج و گمراه بشه و نتونه IP ایرانی رو تشخیص بده.

در سایت AOL هم قبل از نصب ایمیل نسازید چون من ساختم و فایده نداشت و مشخصات رو قبول نکرد و مجبور شدم دوباره از توی نرم افزار ، ایمیل بسازم.

پس از نصب و باز شدن برنامه ، از شما می پرسه که کاربر جدید هستید یا قبلا ثبت نام کردید که شما گزینه کاربر جدید رو انتخاب می کنید.سپس اقدام به ثبت نام و انتخاب نام و پسورد و غیره می کنید.از شما حتما آدرس و نام شهر و کد پستی و شماره تلفن می خواد که اگر کد پستی و شماره تلفن رو اشتباه بزنید ، اذیت می کنه.

سعی کنید آدرس و کد پستی رو کشور آمریکا انتخاب کنید.مثلا State یا ایالت رو بصورت مخفف باید بنویسید.مثلا کالیفرنیا می شه CA یا فلوریدا می شه FL که من فلوریدا انتخاب کردم.معمولا شماره تلفن ها در آمریکا بصورت 8189080808 هست که در این شماره 818 Area Code یا همون پیش کد منطقه ای خاص در ایالت کالیفرنیا هست و بقیه شماره تلفن منزل یا محل کار هست و این شماره کاملی که گذاشتم واقعی هست و مربوط می شه 118 ایرانیان در آمریکا.

مثلا برای ایالت فلوریدا FL می تونید بنویسید 3057456653 یا مثلا بنویسید 3054486653

کد پستی ایلت فلوریدا رو می تونید بنویسید 32004 یا 32008

حتما نام آدرس ایمیلتون در AOL و پسوردی که در نرم افزار به شما می ده رو در جایی یادداشت کنید.

بعد از ساخت اکانت و قبول همه این اطلاعات ، باید نوع کانکشن خودتون و اینکه ADSL یعنی همون Broadband هست یا Dial up رو انتخاب کنید و نرم افزار سعی می کنه که با اکانت ایمیل شما در AOL کانکت بکنه.ممکنه چندین بار از شما بخواد که پسورد ایمیلتون رو وارد کنید و هر بار ایراد بگیره و بگه که پسورد اشتباه هست.شما باز هم پسورد رو وارد کنید و دکمه OK رو بزنید.

بعد از کانکت شدن یک پنجره باز می کنه که پنل ایمیل و Inbox شماست و یک صفحه مرورگر که صفحه اصلی AOL هست و شما می تونید آدرس مورد نظرتون رو در نوار آدرس بالای نرم افزار وارد کنید و دکمه GO رو بزنید.دقت کنید که حتما بعد از کانکت شدن باید در بالای پنجره نرم افزار نوشته شده باشه Connected یا Signed On و اگر ننوشته باشه شما وصل نشدید.

موفق باشید.

16. تعداد 15 کاربر زیر از rezacanal بخاطر این پست تشکر کرده اند:

یکی دو مورد یادم رفت که توضیح بدم.سعی کنید که در هنگام درج ایمیل و پسورد ، حتما Save Password رو تیک بزنید تا در دفعات بعد ایمیل و رمز عبور شما رو ذخیره کنه.ممکنه همون دفعه اول یا در دفعات بعدی که استفاده می کنید یک پنجره باز بشه با این پیغام که « این کامپیوتر بلوک شد و تمی تونید دیگه به AOL وارد بشید ». این پنجره ممکنه 6 یا 3 مرحله ( Step ) داشته باشه که مشکل و نحوه حل مشکل رو توضیح می ده.در یکی از این مرحله ها یک دکمه به نام Fix وجود داره که درواقع با زدن اون یک پنجره کوچیک باز می شه و یک خط لودینگ میاد که ظاهرا چیزی رو دانلود می کنه.اجازه بدید که کارش رو تکمیل کنه و پیغام Succes یا موفقیت ظاهر بشه.بعد نرم افزار می خواد که کل کامپیوتر رو مجددا Restart بکنید و مجددا نرم افزار AOL رو اجرا کنید.

اگر مشکل حل نشد و همون گیر قبلی رو داد همین مراحل رو دوباره طی کنید.

این نرم افزار امکان انتخاب سرویس پولی ایمیل هم داره که شما سرویس ایمیل Free رو در موقع ثبت نام انتخاب کنید.

سایت بالاترین رو با همین نرم افزار باز کردم و روی 2 عکس زیر کلیک کنید و کامل باز کنید و به توضیحات روی عکس دقت کنید :

مشکل AOL و این نرم افزار همین مسخره بازی هاست و به همین خاطر این کمپانی با این همه قدمت و این همه تبلیغات که حتی در شبکه های ماهواره ای هم تبلیغ پخش می کرد ، نتونست کاربران زیادی جذب بکنه و به خاطر همین اقدامات ابلهانه خیلی ها پشیمون می شن و از سرویسشون استفاده نمی کنن.اما ما به فیلترشکنش نیاز داریم و ازش استفاده می کنیم.

بنابراین سعی کنید این پیغام ها رو با دقت بخونید.

18. تعداد 8 کاربر زیر از rezacanal بخاطر این پست تشکر کرده اند:

سوال؟
    چطور ميشه در نوشته تصوير قرار داد؟
    من روي گزينه ي قرار دادن تصوير کليک ميکنم ولي ازم لينک ميخواد ولي عکسهاي من رو کامپوترم سيوه و لينکي نداره؟

20. کاربر زیر از asas2 بخاطر این پست تشکر کرده:

چطور ميشه در نوشته تصوير قرار داد؟
    برای درج عکس ، ابتدا باید عکس شما از روی کامپیوتر به سروری در اینترنت بارگزاری بشه یا درواقع آپلود ( Upload ) بشه ، بعد لینک مستقیم اون عکس که معمولا با پسوند jpg یا gif هست ، به صفحات انجمن ها یا سایت ها یا وبلاگ ها منتقل بشه.

اگر در گوگل « آموزش قراردادن عکس انجمن » جستجو می کردید ، توضیحات زیادی در این باره داده شده.مثلا در 2 لینک زیر آموزش با تصویر داده شده که این روش برای اکثر سایت های میزبان عکس ، یکسان هست :

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=12812

http://www.irancg.com/forum/showthread.php?tid=2143

برای آپلود عکس ها هم من از سایت های زیر استفاده می کنم :

http://www.img98.com/index.php
    http://www.picup.ir
    http://picve.com
    http://www.cityofdownload.com
    http://www.imageboo.com

بعد از طی زمان آپلود شدن عکس مورد نظر شما ، اون آدرسی که مقابلش نوشته شده Direct Link ، آدرس مستقیم عکس شماست که در انجمن با استفاده از گزینه « قراردادن تصویر » می تونید به نوشته ها عکس هم اضافه کنید.

دقت داشته باشید که عکس ها با همون سایز و اندازه ای که در کامپیوتر شما هستن آپلود می شن و در نتیجه اگر اندازه عکس بزرگتر از اندازه ادیتور این انجمن باشه ، صفحه قدری بیریخت و بدشکل می شه.پس قبل از آپلود عکس اندازه اون رو باید توسط نرم افزار های کارکردن با تصاویر ( مثل Photo Shop یا ACDSee ) تغییر داده و به سایز مناسب دربیارید.

22. کاربر زیر از rezacanal بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو برجسته انجمن javid_iran آواتار ها

با درود و سپاس از تمامی دوستان به خاطر در اختیار گذاشتن این اطلاعات ارزشمند!

آیا کسی از دوستان لینک غیر مستقیمی برای دانلود "نسخه ی 41 مگابایتی" این نرم افزار سراغ دارد؟ گویا سربازان گمنام امام زمان این سایت را فیلتر کرده اند:
    http://daol.aol.com/software/95

اگر نه، آیا ممکن است جوان مردی که امکان آپلود کردن آن را دارد این کار را بکند و لینکش را در اینجا پست کند؟ از صمیم قلب سپاسگذار او خواهم شد!!

آیا کسی از دوستان لینک غیر مستقیمی برای دانلود "نسخه ی 41 مگابایتی" این نرم افزار سراغ دارد؟ گویا سربازان گمنام امام زمان این سایت را فیلتر کرده اند:
    http://daol.aol.com/software/95

اگر نه، آیا ممکن است جوان مردی که امکان آپلود کردن آن را دارد این کار را بکند و لینکش را در اینجا پست کند؟ از صمیم قلب سپاسگذار او خواهم شد!!
    اگر سعی کنید با فیلترشکن وارد سایت AOL شده و نرم افزار رو از طریق خود این سایت دانلود کنید بسیار بهتره.چون قابلیت Resume داره و چون حجم فایل زیاده بهتره با برنامه های مدیریت دانلود مثل IDM یا DAP دانلود کنید تا اگر قطع شد بتونید از ادامه دانلود کنید و اون مقداری که دانلود کردید از بین نره.

اگر هر شخصی بخواد این فایل 41 مگابایتی رو در جایی آپلود کنه ، مثلا سرویس های آپلود رایگان فایل ، هیچ کدوم قابلیت Resume ندارن و اگر قطع شد مجبورید از اول دانلود کنید.

برای دانلود نرم افزار AOL هم اون لینکی که گذاشتید رو فراموش کنید و بصورت مستقیم به لینک زیر برید و روی Download Now کلیک کنید :

http://daol.aol.com/software/95/alt/...adie_95landing

اما فیلترشکن برای بازکردن سایت AOL :

بهتره از نرم افزار Cproxy که حجمش کم هست و سرعتش هم خوبه و با درست کردن یک اکانت می تونید تا 100 مگابایت دانلود کنید ، استفاده کنید.

ابتدا نرم افزار Cproxy رو از لینک زیر دانلود کنید : ( برای دانلود از 4Shared روی دکمه Download Now کلیک کنید و منتظر بمونید تا لینک دانلود فایل رو به شما بده )

http://www.4shared.com/file/82258038...oxy_setup.html

این نرم افزار برای کار کردن اکانت تست می خواد که 2 تا اکانت برای شما پیام خصوصی کردم که باید در نرم افزار وارد کنید.

برای آموزش نرم افزار Cproxy به لینک زیر برید :

http://www.no-filter.com/forum/showt...p?t=273&page=3

بقیه دوستان هم بهتره از همین روش استفاده کنن.

25. تعداد 2 کاربر زیر از rezacanal بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن javid_iran آواتار ها

دوست عزیز بسیار از اهمیت شما و وقتی که صرف کردید سپاسگذارم!!
    امیدوارم همواره پیروز باشید!

سایر دوستان هم نیازی به تکرار این کارها ندارند. لینک زیر، لینک مستقیم دانلود این برنامه است که آن را از برنامه ی IDM کپی کردم و فیلتر هم نیست:

http://download.newaol.com/clients/b...tall/setup.exe

27. تعداد 4 کاربر زیر از javid_iran بخاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 35 123456789101121 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)